Kurumsal

TTR Teknik Yangın, Yangın Söndürme Cihazları ve Yangın Algılama Sistemleri 2009 yılında kurulmuştur.

10 yılı aşan deneyimi ile yenilikçi ve kaliteli firmalarını,kurum ve kuruluşlarını portföyünde bulunduran TTR Teknik Yangın Söndürme Sistemleri

Sektörünün yenilikçi ve en kaliteli firması olmaya devam etmektedir. Yangın söndürme cihazları,yangın algılama sistemleri,otomatik söndürme sistemleri,yangın dolapları,davlumbaz söndürme sistemleri gibi birçok yangından önleyici ve koruyucu konularda müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktadır.

Yangınla mücadelede TTR Teknik Yangın Söndürme Sistemleri ve Cihazları hizmetinizdedir. Deneyimli ekibimiz ve kaliteli hizmet anlayışı ile yıllardır sizlerin tercihi olan firmamız Türkiye Standartlarında hizmet vermektedir. Firmamız 25 Mayıs 2012 tarihinde ISO 9001 : 2000 Kalite yönetim sistemi belgesini almaya hak kazanmıştır. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük özellik TTR TEKNİK YANGIN olarak kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyetidir.

Müşterilerimizin tamamı referanslar ile bizlere yani TTR Teknik Yangın Alarm ve Güvenlik Sistemlerine ulaşırlar çünkü kalitemizi,bizler değil müşterilerimiz memnuniyetleri ile yıllardır reklam almaktadır. Günden güne büyüyen portföyümüz ile yangına dair aradığınız herşey firmamızda bulunmaktadır. Biz hiçbir başarının tesadüf olmadığının bilincindeyiz.