HAVALANDIRMA SİSTEMLERİ

Kafe, restoran, gibi işletmelerin endüstriyel mutfaklarına doğru, kullanışlı bir havalandırma sistemi şarttır.
Kafe, bar, restoran, piknik, yemek fabrikası, otel, misafirhane ve kantin gibi işletmelerde bulunan endüstriyel mutfaklara uygulanacak doğru ve kullanışlı bir havalandırma sistemi şarttır.


Bu tarz mutfaklarda aşırı derecede yemek kokuları, ocaklardan çıkan gaz kokuları, ızgara dumanı mevcuttur. Bu duman ve koku dış ortama baca ve aspiratör sistemi ile tahliye edilmediği takdirde işletmenin çalışmasına engel olacaktır. Ferah Havalandırma Sistemlerinin kuracağı mutfak havalandırma sistemi sayesinde hem müşterileriniz , hem çalışanlarınız hem de siz rahat bir nefes alacaksınız.


Endüstriyel mutfaklarda bacasız kokuyu ve dumanı önleyecek sistemlerin kurulumunda da Ferah Havalandırma Sistemlerinden yardım alabilirsiniz. Bu sistemler elektro statik filtre , aktif karbon filtre ve sulu sistem filtre yardımı ile yapılabilmektedir. Diğer baca ve aspiratör sistemlerinin aksine maliyeti daha yüksek fakat bacasız mutfaklar için son çare olarak bacasız filtre sistemini Ferah Havalandırma sistemleri kalitesi ile sizlere sunmaktayız.